Rury karbowane, peszle

Rury karbowane z pilotem, peszle z pilotem, peszle wzmiacniane 750N oraz 350N

Dzięki wysokiej odporności eksploatacyjnej, szerokiemu zakresowi dostępnych średnic i praktycznemu systemowi instalacji rury karbowane z naszej oferty doskonale sprawdzają się przy tworzeniu instalacji elektroinstalacyjnych. Oferujemy peszle niepalne i standardowe przeznaczone do kabli teletechnicznych: telefonicznych, elektrycznych oraz światłowodowych.

Wyroby tej klasy charakteryzują się dopracowaną, praktyczną konstrukcją. Najważniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie karbów - ich obecność w znacznym stopniu ułatwia tworzenie łuków, równocześnie poprawiając wytrzymałość mechaniczną. Stosowanie peszli niepalnych oraz standardowych pozwala między innymi na rozdział kabli w szachtach teletechnicznych. Ponadto są to elementy montażowe przeznaczone do aplikacji zarówno w bruzdach w ścianach przed otynkowaniem, w podłogach przed wylewaniem posadzek, jak i przy prowadzeniu instalacji w sposób natynkowy lub pod zabudowaniami z płyt gipsowo-kartonowych.

W tej kategorii produktowej znajdziecie Państwo specjalny pilot, ułatwiający wprowadzanie kabli. Jest to obły element przymocowany za pomocą sprężynki do specjalnego włókna szklanego umieszczonego w peszlu już na etapie produkcji. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o przeciągnięciu sznurka podczas montażu.

Korzystając z naszych rur karbowanych, macie Państwo pewność, że instalacja jest właściwie osłonięta, a późniejsza modernizacja lub konserwacja nie sprawi trudności. Szczególnie polecamy układanie oferowanych produktów w linii prostej. Kiedy natomiast zachodzi konieczność zastosowania łuków, radzimy wykorzystanie możliwie największego promienia.

Rury karbowane, peszle

Aktywne filtry

Lista 9 produktów z 9