Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Akcesoria do szaf teletechnicznych

Jest 111 produktów.

Akcesoria i wyposażenie szaf teletechnicznych ipTIME: panele oświetleniowe, cokoły, półki rack, przeciwwagi, panele wentylacyjne, organizatory kabli, haczyki i wiele innych

Podkategorie

 • Cokoły do szaf serwerowych

  Podstawy do szaf ramowych serwerowych rack 19", cokoły. Służą stabilnemu ustawieniu szafy oraz umożliwiają wprowadzanie okablowania do szafy od strony podłogi dolnymi przepustami.

  Karta katalogowa cokoły do szaf serwerowych

 • Wentylatory i zestawy wentylacyjne

  Oferujemy szeroki wybór systemów wentylacji i chłodzenia w szafach serwerowych. Zapewniają one wymuszony przepływ powietrza wewnątrz szafy i prawidłowe odprowadzenie ciepła od serwerów i innych zainstalowanych urządzeń. Panele wentylacyjne mogą być sterowane ręcznie lub za pomocą wbudowanego termostatu.

  Zobacz karty katalogwe zespoły wentylacyjne

 • Półki rack 19"

  Posiadamy w ofercie szeroki wybór półek rack które umożliwią doposażenie szaf rackowych zgodnie z wymaganiami danego projektu.
  Półki mocowane są do frontowej części szyn rack - podobnie jak urządzenia sieciowe, lub półki wzmacniane do przedniej i tylnej części szyn rack. Półki dostępne są w kolorze czarnym RAL9005 i szarym RAL7035 czyli w kolorach naszych szaf ipTIME.

 • Organizatory kabli, haczyki

  Jednym z elementów niezbędym w szafach serwerowych, jest organizacja okablowania. Prostota oraz łatwość prowadzenia kabli wpływa na jakość administracji oraz umożliwia niezakłócony przepływ powietrza chłodzącego przez szafę. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment organizatorów poziomych i pionowych oraz haczyków które pomogą utrzymać porządek w okablowaniu.

  Zobacz parametry organizatory poziome ____  haczyki i inne elementy

 • Listwy zasilające rack 19" PDU

  Będące w naszej ofercie listwy dystrybucji zasilania (Power Distribution Unit) mają wszechstronne zastosowanie w informatyce i telekomunikacji. Zostały zaprojektowane zarówno do użycia w małych szafkach wiszących jak i w stojących szafach serwerowych standardu 19”. Bogata i zróżnicowana oferta wtyków i gniazd pozwala dopasować listwę zasilającą odpowiednio do potrzeb.

  Zobacz karta katalogowa listwy zasilające PDU rack 19"

 • Akcesoria inne do szaf

Produkty na stronie

Produkty na stronie