Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Aten - Extender video VE-892 HDMI Fiber SM 20km Powiększ do pełnego rozmiaru

Aten - Extender video VE-892 HDMI Fiber SM 20km

Kod produktu: VE-892

Więcej szczegółów

VE-892

Stan: Dostępność na telefon

3 753,00 zł netto

4 616,19 zł brutto

3 753,00 zł za szt

VE892  Optyczny przedłużacz sygnału HDMI

VE892 to optyczny przedłużacz HDMI, który pozwala obejść ograniczenie długości określone normą HDMI przez zastosowanie światłowodu, umożliwiającego przesyłanie sygnału audio i wideo wysokiej rozdzielczości na dużą odległość.
  • Zwiększa odległość, na jaką można przesyłać sygnał HDMI, IR (podczerwień) oraz RS-232 za pomocą jednego światłowodu
  • Umożliwia nadawanie sygnału na dużą bardzo odległość – do 20km
  • Kompatybilność z normami HDMI (3D, Deep Color) oraz HDCP – szybkość transmisji sygnału do 3,125 Gb/s
  • Najwyższa jakość sygnału wideo – do 1080p przy 60 Hz
  • Obsługa sygnału IR w pełnym zakresie częstotliwości od 30 kHz do 60 kHz
  • Połączenie modułów zdalnego z lokalnym za pomocą jednego światłowodu
  • Obsługa formatów panoramicznych
  • Wbudowane zabezpieczenie antyelektrostatyczne 8KV/15KV
  • Port szeregowy RS-232 do podłączania urządzeń peryferyjnych, takich jak ekrany dotykowe, skanery kodów paskowych itp.
  • Obsługa dwukierunkowej transmisji sygnałów podczerwieni (w danym czasie tylko w jednym kierunku)
  • Montaż w stelażu
  • Podłączanie na gorąco

    Uwaga: VE892 obsługa światłowodów wielomodowych OM3

VE892 Diagram

Zawartość opakowania

  • 1x VE892T
  • 1x VE892R
  • 1x nadajnik na podczerwień
  • 1x odbiornik na podczerwień
  • 1x zestaw do montażu
  • 2x zasilacz
  • 1x instrukcja obsługi
 
FunkcjaVE892TVE892R
ZłączaWej. HDMI1 x żeńskie złącze HDMI typu A (czarne)n/d
Wyj. HDMIn/d1 x żeńskie złącze HDMI typu A (czarne)
Wej./wyj. sygnału optycznego1 x złącze LC Simplex (SFP) (dwukierunkowe)
RS-2321 x blok złączy, 3 styki
Podczerwień (IR)1 złącze stereo typu mini jack (czarne)
Zasilanie1 złącze DC (czarne)
światłowódRobocza długość łącza *20 km przy zastosowaniu światłowodu jednomodowego (SM)
Długość fali1310/1550 nm dla SM
Szybkość transmisji danychJeden światłowód: 1080p / 60 Hz (24 bity; 3,125 Gb/s)
Wskaџniki LEDZasilanie/і№cze1 (zielony)
Pobór mocyDC 5,3 V; 5,6 WDC 5,3 V; 5,1 W
Parametry środowiskoweTemperatura pracy0–50°C
Temperatura przechow.-20–60°C
Wilgotność0-80% wilg. względn., bez kondens.
Wіaściwości
fizyczne
Obudowametalowa
Waga0.42 kg0.42 kg
Wymiary
(dі. x szer. x wys.)
14.69 x 10.30 x 3.00 cm14.69 x 10.30 x 3.00 cm

* Uwaga:
1. Dopuszczalna robocza długość złącza to wartość przybliżona. Należy ją uznawać za wartość maksymalną. Długość łącza zależy od typu światłowodu, szerokości pasma, spawów połączeń, strat, rozproszenia modalnego lub chromatycznego, czynników środowiskowych i zapętleń.
2. Zaleca się użycie jednomodowego kabla światłowodowego zgodnego z normami IEC 60793- 2-50 B1.1 lub ITU-T G.652.B.

.
2. Zaleca się użycie jednomodowego kabla światłowodowego zgodnego z normami IEC 60793- 2-50 B1.1 lub ITU-T G.652.B.