Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Kabel światłowodowy [17] uniwersalny, ścisła tuba, wzmacniany aramidem, G657A2 DROP1000 8J LSZH 1kN Solarix Powiększ do pełnego rozmiaru

Kabel światłowodowy [17] uniwersalny, ścisła tuba, wzmacniany aramidem, G657A2 DROP1000 8J LSZH 1kN Solarix

Kod produktu: DROP1000 8J

Więcej szczegółów

DROP1000 8J

Stan: Dostępność na telefon

2,08 zł netto

2,56 zł brutto

20 Inne produkty w tej samej kategorii:

Światłowód Solarix DROP1000 uniwersalny, samo nośny kabel światłowodowy typu ścisła tuba. Odpowiedni do różnych zastosowań, posiada od 2 do 16 włókien. Wzmocnienie w postaci włókna aramidowego nadaje wytrzymałość instalacyjną 1000N. Max 4mm średnicy umożliwia instalację dużej ilości kabli w danym torze kablowym np. w instalacjach budynkowych FTTx. Odporny na UV z powłoką LSZH pozwala na zastosowanie go na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Specyfikacja:

Typ kabla

uwniwersalny/ samonośny z powłoką LSZH

Specyfikacja włókna

SM 9/125 (Corning G.657A2)

Kolor włókien

niebieski, pomarańczowy, zielony, brązowy, szary, biały, czerwony, czarny, żółty, fioletowy, różowy, turkosowy

Materiał wzocnienia

włókno aramidowe

Grubość powłoki (mm)

>= 0,7

Kolor powłoki

czarny

Materiał powłoki

UV stabilny LSZH

Średnica kabla (mm)

3,8 +- 0,2

Waga kabla

13,5 kg/km

Min. promień gięcia

4x średnica kabla (krótki okres)

7 x średnica kabla (długi okres)

Tłumienie (dB/km)

<= 0,4 dla 1310 nm

<= 0.3 dla 1550 nm

Max. siła instalacyjna

1000N (wysilanie włókna 0,8%)

Wytrzymałość na zgniatanie

500 N/100mm - krótki okres

Temperatura (stopni C)

instalacja -5 do 40

przechowywanie -25 do 60