Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Patchcord światłowodowy OM3 50/125 duplex LC-LC 2.0m LSZH 3mm AQUA Powiększ do pełnego rozmiaru

Patchcord światłowodowy OM3 50/125 duplex LC-LC 2.0m LSZH 3mm AQUA

Kod produktu: LCLCOM3DAQ3MM2CL

Więcej szczegółów

LCLCOM3DAQ3MM2CL

Stan: Dostępny

19,43 zł netto

23,90 zł brutto

19,43 zł za szt

  • Patchcord światłowodowy multimodowy 50/125 duplex zakończony złaczami LC-LC o długości 2.0m
  • Produkt nowy i fabrycznie zapakowany 
  • Gwarancja 24 miesiace 

 

Specyfikacja
Standard polerowaniaFlat
Rodzaj kablaDuplex
Typ włókna50/125µm
Rodzaj włóknaG.651 - wielomodowe OM3
FerrulaMateriał ferruliCeramiczna
Średnica ferruli1,25mm
Średnica otworuO127µm
Parametry transmisyjneTłumienność wtrąceniowa (IL)≤0,20db