Patchcord światłowodowy OM3 50/125 duplex LC-SC 13.0m LSZH 3mm AQUA w peszlu fi10

Patchcord światłowodowy OM3 50/125 duplex LC-SC 13.0m LSZH 3mm AQUA w peszlu fi10

LCSCOM3DAQ3MM13CL

Szczegółowe referencje

Nowy produkt
185,90 zł
Netto
Ilość:
Dostępność na telefon

LCSCOM3DAQ3MM13CL

Szczegółowe referencje

Nowy produkt

Produkty z tej samej kategorii