Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Koryta kablowe

Jest 108 produktów.

Koryto kablowe

By poprowadzić instalacje elektryczne czy teleinformatyczne, potrzebne są listwy, które tworzą zabezpieczające kanały dla przewodów. Zapewniają one ochronę kabli i zabezpieczają je przed niszczeniem. Koryto kablowe występuje w różnych wariantach, pozwalających na prowadzenie przewodów w różnych miejscach pomieszczeń. Różne przekroje jakie może mieć koryto kablowe sprawia zaś, że można je wykorzystywać do montowania wewnątrz także większej ilości przewodów.

Podkategorie

 • Kanały MKE

  System kanałów elektroinstalacyjnych typu MKE.

  Przeznaczone do prowadzenia małych i średnich instalacji elektrycznych czy teleinformatycznych. System dzieli się na grupy, których elementem wspólnym jest wysokość. W systemie tym wyróżniamy grupy produktów o następujących wysokościach profili: 11 mm, 15 mm, 18 mm, 25 mm i 30 mm. Kanały występują w wersjach bez przegrody, z przegrodą 1 lub 2 umieszczonymi symetrycznie lub asymetrycznie.

 • Osprzęt do kanałów MKE
 • Kanały KE

  Kanały elektroinstalacyjne typu KE.

  Ze względu na większe przekroje, czyli możliwość umieszczenia większej ilości przewodów służą do układania głównych tras kablowych i sieci o dużej liczbie punktów elektrycznych i logicznych.

 • Osprzęt do kanałów KE
 • Listwy przypodłogowe LPO

  Listwy "półokrągłe" przypodłogowe LPO.

  Służą do prowadzania instalacji teleinformatycznych i elektrycznych zarówno po podłodze jak i po ścianach.
  Standardowa długość 2 metry. Dostępne kolory to: szary, biały, drewno jasne, drewno ciemne.

 • Kanały podparapetowe KPP

  Kanały podparapetowe KPP.

  Służą do prowadzenia instalacji o większej ilości przewodów zarówno elektrycznych jak i teleinformatycznych.
  Kanały KPP różnią się od kanałów KE innym sposobem mocowania pokrywy, a mianowicie montuje się ją wewnątrz kanału. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość montowania kanału bardzo blisko różnego rodzajów elementów, między innymi pod parapetami, czy kanałów jeden pod drugim. Inną istotną cechą jest montaż zarówno puszek kanałowych KD jak i ramek RK bez konieczności instalowania łączników prostych, maskujących połączenia, gdyż pokrywy są wsuwane pod zamontowany osprzęt. Łącznik prosty montuje się w celu ukrycia połączenia albo kanałów albo pokryw.


Produkty na stronie

Produkty na stronie