Szafy serwerowe stojące rack 19"

Szafa serwerowa rack 19''

Szafy serwerowe stojące rack 19" ipTIME. Solidne serwerowe konstrukcje ramowe o szerokości 600mm i 800m.

W nowoczesnym przedsiębiorstwie systemy teleinformatyczne i szafa instalacyjna czarna, drzwi szklane odgrywają niebagatelną rolę. Sercem każdej instalacji tego typu jest serwer, na którym przechowywane są kluczowe dane. W naszej ofercie dostępne są najwyższej klasy szafy serwerowe rack, których zadaniem jest zapewnienie urządzeniom tego typu najlepszych możliwych warunków do pracy.

W tej kategorii produktowej stawiamy na ścisłą współpracę z renomowanym producentem ipTIME. Dzięki temu nasi Klienci mogą liczyć na najlepsze parametry techniczne, praktyczne rozwiązania konstrukcyjne oraz wykorzystanie komponentów i technologii, pozwalających na stworzenie optymalnego środowiska pracy dla zaawansowanych technologii.

Serwery, jako urządzenia hi-tech, to obowiązkowe wyposażenie firm, które współcześnie chcą zachować konkurencyjność. Umożliwiają pracę na większych ilościach danych niż kiedykolwiek wcześniej. Z drugiej strony są szczególnie narażone na uszkodzenia związane z instalacją elektryczną lub wpływem czynników zewnętrznych. Satysfakcjonujące rozwiązanie stanowi instalacyjna serwerowa szafa instalacyjna do samodzielnego montażu stojąca 19" z naszej oferty. Rozbudowa funkcjonalność, możliwość zamontowania specjalnych zabezpieczeń takich jak wiatraki czy zasilacze UPS to gwarancja skutecznej ochrony czułych podzespołów. Ponadto, znakiem rozpoznawczym oferowanych szaf serwerowych jest niezwykle solidna budowa - wykorzystanie stali ocynkowanej i szkła hartowanego przekłada się nie tylko na dużą nośność oraz odporność mechaniczną, lecz również skuteczne ograniczenie dostępu do wrażliwych danych ze strony osób niepowołanych.

Warto przy tym wspomnieć, że szafę serwerową  określa się mianem instalacyjnej, ze względu na dopracowaną konstrukcję, umożliwiającą sprawne zarządzanie całym okablowaniem oraz pozostałymi elementami wchodzącymi w skład systemu.

Zobacz karta katalogowa: szafy serwerowe stojąca 19 ipTIME600 szafy serwerowe ipTIME800

Szafa rack to produkt używany między innymi w serwerowniach komputerowych. Występuje w wielu rozmiarach, pozwalających na dostosowanie produktu do potrzeb danego pomieszczenia. Szafa serwerowa umożliwia umieszczenie wewnątrz wentylatora w celu dodatkowego zadbania o bezpieczeństwo znajdujących się w środku przewodów i urządzeń. Szafa wykonana jest z solidnej stali i chroniona za pomocą zabezpieczającego zamka. Drzwi przednie produktu wykonane są z hartowanego szkła, co zapewnia należytą ochronę i kontrolę nad urządzeniami.

Szafy serwerowe stojące rack 19"

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 67