Narzędzia, testery, mierniki

Testowanie sieci LAN - narzędzia instalatorskie, testery 

Narzędzia do obróbki kabli miedzianych i światłowodowych. Mierniki, wciskacze LSA.

Przy tworzeniu instalacji teletechnicznych równie istotnym aspektem, co dobór odpowiedniego okablowania i osprzętu, jest wysokiej jakości wyposażenie fachowca odpowiedzialnego za montaż. Wychodząc z takiego założenia, w Intercom przygotowaliśmy dla naszych Klientów starannie wyselekcjonowane narzędzia instalatorskie, testery i mierniki, przy pomocy których każde zlecenie zostanie wykonane szybko, dokładnie, a sama realizacja w pełni odpowie na potrzeby oraz wymagania zleceniodawców.

Nasza hurtownia tworzona jest przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Podstawowym kryterium, na którego bazie dobieraliśmy sprzęt i narzędzia instalatorskie z tej kategorii produktowej, była jego funkcjonalność, odporność na eksploatację oraz niezawodność - wszystko to wielokrotnie sprawdzane w praktyce. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wysokie parametry użytkowe sugerowane przez producentów oferowanych wyrobów w rzeczywistości nie zawiodą Państwa oczekiwań.

W skład katalogu produktowego wchodzi przede wszystkim szeroka gama ściągaczy, zaciskarek, wciskaczy, stripperów, szczypiec, nożyczek i haków. Nasze narzędzia instalatorskie są wyjątkowo solidne wykonanie, a mnogość dostępnych wariantów sprosta wymaganiom każdej instalacji.

Ponadto, na tej podstronie można znaleźć także zaawansowane, nowoczesne testery i mierniki. Są to urządzenia przeznaczone do testowania, konserwacji oraz modernizacji różnych typów przewodów. Duża czułość i liczba dostępnych trybów pracy znacząco ułatwia diagnostykę, tym samym zapewniając najwyższą jakość świadczonych przez Państwa usług!

Testery sieci LAN i narzędzia instalatorskie

W naszej ofercie znajdują się m.in. testery sieci LAN, które pozwalają na jej kompleksową i precyzyjną diagnostykę. Za ich pomocą można szybko i skutecznie zbadać parametry jej działania, wychwytując różnego rodzaju nieprawidłowości związane np. z przepustowością czy wydajnością. Warto mieć je na wyposażeniu, aby w ramach serwisu dokładnie zlokalizować źródła problemów niemożliwe do zidentyfikowania przy użyciu oprogramowania. Urządzenia te służą do całościowej diagnostyki, która obejmuje również weryfikację prawidłowości działania okablowania.

Oprócz testerów LAN sprzedajemy też narzędzia instalatorskie, które są niezbędnym wyposażeniem specjalistów zajmujących się budową, konfiguracją i serwisem technicznym różnego rodzaju systemów teleinformatycznych oraz telekomunikacyjnych. W naszym sklepie dostępne jest wszelkiego rodzaju oprzyrządowanie pozwalające na profesjonalne zakładanie i modernizowanie sieci zgodnie z branżowymi standardami. Zachęcamy do przejrzenia dostępnych narzędzi instalatorskich i składania na nie zamówień!

Narzędzia, testery, mierniki

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 106