Narzędzia, testery, mierniki

Narzędzia instalatorskie, testery - testowanie sieci LAN

Narzędzia do obróbki kabli instalacyjnych miedzianych typu skrętka i koncentrycznych oraz kabli światłowodowych. Mierniki diagnostyczne lokalizatory, wciskacze LSA.

Przy tworzeniu instalacji teletechnicznych równie istotnym aspektem, co dobór odpowiedniego okablowania i osprzętu, jest wysokiej jakości wyposażenie fachowca odpowiedzialnego za montaż. Wychodząc z takiego założenia, w Intercom przygotowaliśmy dla naszych Klientów starannie wyselekcjonowane narzędzia instalatorskie, testery i mierniki, przy pomocy których każde zlecenie zostanie wykonane szybko, dokładnie, a sama realizacja w pełni odpowie na potrzeby oraz wymagania zleceniodawców.

Nasza hurtownia tworzona jest przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Podstawowym kryterium, na którego bazie dobieraliśmy sprzęt i narzędzia instalatorskie z tej kategorii produktowej, była jego funkcjonalność, odporność na eksploatację oraz niezawodność - wszystko to wielokrotnie sprawdzane w praktyce. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wysokie parametry użytkowe sugerowane przez producentów oferowanych wyrobów w rzeczywistości nie zawiodą Państwa oczekiwań.

W skład katalogu produktowego wchodzi przede wszystkim szeroka gama ściągaczy, zaciskarek, wciskaczy, stripperów, szczypiec, nożyczek i haków. Nasze narzędzia instalatorskie są wyjątkowo solidne wykonanie, a mnogość dostępnych wariantów sprosta wymaganiom każdej instalacji.

Ponadto, na tej podstronie można znaleźć także zaawansowane, nowoczesne testery i mierniki. Są to urządzenia przeznaczone do testowania, konserwacji oraz modernizacji różnych typów przewodów. Duża czułość i liczba dostępnych trybów pracy znacząco ułatwia diagnostykę, tym samym zapewniając najwyższą jakość świadczonych przez Państwa usług!

Narzędzia, testery, mierniki

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 87