Kable miedziane - skrętka

Kabel skrętka kat. 5e kat. 6 kat. 6A kat. 7 kat. 7A.

W naszej ofercie okablowania strukturalnego dostępne są również kable miedziane typu skrętka. Kabel skrętka jest rodzajem przewodu sygnałowego, którego zadaniem jest przesyłanie informacji w poszczególnych łączach telekomunikacyjnych bądź w sieciach komputerowych. Dziś najczęściej kabel skrętka wykorzystywany jest w telefonii analogowej. Skrętka skonstruowana jest z jednej lub kilku par skręconych żył kablowych. Dzięki temu wyeliminowane zostają zakłócenia elektromagnetyczne. Kabel skrętka występuje w czterech kategoriach.

Zalety i zastosowanie skrętki kat 7

Ten miedziany przewód zapewnia bardzo doskonałą jakość przesyłanego sygnału m.in. poprzez ułożenie żył w określony sposób oraz jego wysoką przepustowość. Choć pierwotnie skrętkę kat 7 zaprojektowano z myślą o telekomunikacji i teleinformatyce, ze względu na pożądane właściwości zaczęto ją stosować także w innych miejscach. Skuteczne tłumienie zakłóceń, wysoka elastyczność i szeroki wybór różnego rodzaju kabli spowodowały, że sięga się po nią do budowy analogowych sieci np. dla domofonów,  wideodomofonów i systemów dozoru bazujących na mechanizmach PoE.

Skrętka kat 7 jest zatem wyjątkowo wszechstronnym przewodem miedzianym o bardzo szerokim zastosowaniu. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy ją w wielu wersjach różniących się od siebie parametrami technicznymi. Niezależnie od zamówionego modelu zapewniamy, że podane na stronie związane z nim informacje są w pełni zgodne z rzeczywistością. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem, wyboru potrzebnych przewodów i ich zamawiania!

Jeżeli któryś z przedmiotów jest niedostępny zachęcamy do kontaktu z Nami. Produkt z całą pewnością znajduje się w naszym asortymencie.

Kable miedziane - skrętka

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 46