Przełącznice, panele 19"

Przełącznica światłowodowa

 

W asortymencie posiadamy również przełącznice oraz panele dziewiętnastocalowe. Przełącznica światłowodowa dziewiętnastocalowa doskonale pasuje do szaf serwerowych o tej samej, uniwersalnej wielkości, które wyposażone są w wiele urządzeń, jak i przewodów kablowych. Wykorzystuje się ją do dołączania kabli stacyjnych bądź liniowych oraz do podłączania urządzeń pomiarowych, montowanych na końcach linii telekomunikacyjnych.

W naszym rozbudowanym katalogu produktów dostępne są przełącznice światłowodowe dedykowane do montażu wewnętrznego (naścienne lub przystosowanie do umieszczenia w serwerowej szafie Rack), jak i zewnętrznego. Korzystając z poniższej oferty, można od razu dokupić dedykowane do nich płyty czołowe. Sprzedajemy także przydatne akcesoria, które ułatwiają prowadzenie sieci kablowych, w tym puszki natynkowe oraz skrzynki telekomunikacyjne. 

Każda przełącznica światłowodowa jest bardzo solidna, wykonana z wysokiej jakości materiałów. Mamy wiele modeli tych produktów, dlatego dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb pod kątem m.in. wielkości czy liczby otworów instalacyjnych dla kabli nie stanowi żadnego problemu.
Zapraszamy do kontaktu z Nami w celu konsultacji dostępności danych produktów.

Przełącznice, panele 19"

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 49