Koryta kablowe

Koryto kablowe - Korytka na kable i przewody elektryczne

Za pośrednictwem naszej hurtowni możecie Państwo nabyć wytrzymałe i funkcjonalne koryta na przewody elektryczne i cały niezbędny osprzęt montażowy. W skład rozbudowanej kategorii wchodzą kanały MKE, KE, podparapetowe KPP oraz listwy przypodłogowe LPO. Są to elementy instalacyjne, których główne zadanie to maskowanie kabli zamontowanych w innym systemie niż podtynkowy. Przy tym skutecznie chronią kable przed zniszczeniem oraz szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. W skład oferty wchodzą rozmaite warianty, co pozwala na prowadzenie przewodów w różnych miejscach pomieszczeń.

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór korytek, które można zasadniczo podzielić na dwie kategorie produktowe:

  • listwy - przeznaczone zazwyczaj do pojedynczych przewodów elektrycznych, o niewielkich rozmiarach, które nie zaburzają estetyki aranżacji danego pomieszczenia. Wykorzystywane są w przypadku remontów lub przy drobnej rozbudowie instalacji. Doskonale sprawdzają się jako zamiennik klasycznej listwy przypodłogowej.
  • kanały - o większych rozmiarach, a co za tym idzie również szerszej funkcjonalności. Służą do układania tras kablowych, ponadto można umieścić w nich wiele typów okablowania i wtyczek równocześnie (np. gniazda od internetu, telewizji czy kilka gniazd wtyczkowych). Korytka typu MKE przeznaczone są do małych oraz średnich instalacji, natomiast odmiana KE stanowi rozwiązanie dedykowane dla dużej liczby punktów elektrycznych.

Katalog produktowy dopełnia wysokiej klasy osprzęt instalacyjny, który pozwala wykorzystać kanały w optymalny sposób niezależnie od metrażu i stylu wykończenia danego pomieszczenia.

Koryta kablowe

Aktywne filtry

Lista 12 produktów z 104