Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Okablowanie strukturalne

Jest 317 produktów.

[WG.WIKIPEDIA] Okablowanie strukturalne – system uniwersalnego okablowania telekomunikacyjnego przewidziany do szerokiej gamy zastosowań. Umożliwia on tworzenie sieci komputerowych lub dołączanie telefonów i innych urządzeń pracujących w sieci. 

System okablowania strukturalnego składa się z następujących komponentów:

skrętkikable wieloparowepatch cordykeystonypatchpanelegniazda siecioweakcesoria

Podkategorie

 • Kable miedziane - skrętka

  Kabel skrętka kat. 5e kat. 6 kat. 6A kat. 7 kat. 7A.

  W naszej ofercie okablowania strukturalnego dostępne są również kable miedziane typu skrętka. Kabel skrętka jest rodzajem przewodu sygnałowego, którego zadaniem jest przesyłanie informacji w poszczególnych łączach telekomunikacyjnych bądź w sieciach komputerowych. Dziś najczęściej kabel skrętka wykorzystywany jest w telefonii analogowej. Skrętka skonstruowana jest z jednej lub kilku par skręconych żył kablowych. Dzięki temu wyeliminowane zostają zakłócenia elektromagnetyczne. Kabel skrętka występuje w czterech kategoriach. Jeżeli któryś z przedmiotów jest niedostępny zachęcamy do kontaktu z Nami. Produkt z całą pewnością znajduje się w naszym asortymencie.

 • Kable wieloparowe
 • Patchcordy
 • Patch panele
 • Gniazda natynkowe i podtynkowe
 • Gniazda keystone

  Gniazdo keystone i gniazdo rj45

  W naszej ofercie okablowania strukturalnego, będącego uniwersalnym systemem okablowania teleinformatycznego, jak i telefonicznego znajdą Państwo między innymi gniazda keystone, zwane również inaczej modułami keystone. Służą one do budowy punktów abonenckich, a także krosowych pół, które umiejscawiane są najczęściej w instalacjach wewnętrznych typu poziomego oraz pionowego, jak również w sieciach teleinformatycznych. Stanowią one doskonałe rozwiązanie, pozwalające na dowolną aranżację. Gniazdo keystone występuje w czterech podstawowych kategoriach 5E, 6, 6A oraz 3. Gniazdo rj45 jest typem złącza stosowanego zazwyczaj do podłączania złączy w modemach. Gniazdo keystone polecane jest więc do przyłączeń teleinformatycznych, jak i internetowych.

 • Akcesoria

Produkty na stronie

Produkty na stronie