Ta strona używa plików cookie. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

ZAMKNIJ

Kategorie

Patchcord światłowodowy OM4 50/125 duplex LC-SC 3.0m LSZH 3mm ERIKA VIOLET Powiększ do pełnego rozmiaru

Patchcord światłowodowy OM4 50/125 duplex LC-SC 3.0m LSZH 3mm ERIKA VIOLET

Kod produktu: LCSCOM4DEV3

Więcej szczegółów

LCSCOM4DEV3

Stan: Dostępność na telefon

29,84 zł netto

36,70 zł brutto

29,84 zł za szt

Patchcord światłowodowy OM4 50/125 duplex LC-SC 3.0m LSZH 3mm ERIKA VIOLET